Harry Raide kaunid loodusmaalid

Kuni novembrikuu lõpuni on meie laenutusosakonnas võimalik nautida Sindi kooli kauaaegse direktori Harry Raide kauneid loodusmaale. See on Harry Raide neljas isikunäitus meie juures. Kokkulepitult autoriga pühendame selle Sindi kooli 180. sünnipäevale.

Õige aeg on õppida!

oppimineTule raamatukokku- kingi endale või oma lähedasele võimalus!

15. mai – 30. juuni on kõigil täiskasvanutel võimalus saada Eestimaa rahvaraamatukogudes infot erinevate õppimisvõimaluste kohta. Raamatukogudes tutvustatakse huvilistele info leidmist arvutis või nutiseadmes ja antakse teavet selle kohta, mida täiskasvanud õppija võiks ja peaks teadma. See on hea võimalus kõigil huvilistel saada individuaalset konsultatsiooni ja leida ning kinkida endale või oma lähedasele koolitus, kursus või konkreetne asjalik soovitus katkenud õpingute jätkamiseks. Iga enesetäiendamine aitab paremini toime tulla, annab võimaluse leida uus töö, täiendada oma teadmisi huvipakkuva hobi osas, olla lihtsalt õnnelikum inimene.
Kampaaniat korraldab ETKA Andras koostöös raamatukogudega Euroopa Sotsiaalfondi projekti “Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine” raames.

Kohtumiseni
Sindi Linnaraamatukogus

1 2 3 18